Atrakcje

Największą atrakcją naszego obiektu jest bliskość Bałtyku. Znajdujemy się 4 km od morza i pięknej dzikiej plaży którą otacza nadmorski las. Do innych nadmorskich miejscowości dzieli nas odległość; Pogorzelica-8km, Mrzeżyno- 12 km, Niechorze -13 km, Rewal- 16 km, Trzęsacz -18 km, Kołobrzeg- 20 km.

W pobliżu naszego obiektu płynie rzeka Rega,która jest trzecią co do wielkości rzek po Wiśle i Odrze, które wpływają bezpośrednio do Bałtyku, ma 168 km. Rzeka Rega jest rewelacyjną propozycją dla osób, które chcą spędzić aktywnie czas i skorzystać ze spływu kajakowego,który znajduje się w odległości – 2 km od naszej agroturystyki i jest jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce.

NASZE ZWIERZĘTA – w naszym gospodarstwie są zwierzęta a jak wiemy dla każdego człowieka kontakt ze zwierzętami jest bardzo ważny zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Zwierzęta to istoty , które można dotykać, głaskać, przytulać, brać na ręce. Zwierzęta są często powodem śmiechu , zadowolenia i radości , powodują rozluźnienie i pozwalają oderwać się od myślenia o kłopotach. W naszym gospodarstwie mamy; koty, psy, konie, kury, kaczki, gęsi i myślę że nasza hodowla zwierząt jeszcze się powiększy. Dzięki zwierzakom Twoje dziecko może poznać ich wygląd jak i również ich zachowania, zobaczyć że kura śpi i nie potrzebuje łóżka, może również spróbować wiejskiego jajka.

Atutem agroturystyki „Babiego Lata” jest klimat, który tu panuje. Dla wszystkich, którzy chcą wypocząć i doznać spokoju do syta to wymarzone miejsce pośród pól i łąk zielonych. W każdy poranek ptaki swym śpiewem przypominają istnienie radości, natomiast kiedy nadchodzi wieczorowa pora można wysłuchać przepięknego koncertu w wykonaniu kumkających żab lub grających świerszczy… „Dzień za dniem płynie po wiejskiej krainie, w rytmie przyrody w sens życia utkanej, więc się radujmy gdy jesteśmy na wsi,tej naszej pięknej, uroczej, kochanej „….

  SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!